Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 09:15
Harley Quinn sezon 2
1047V

Harley Quinn. Drugi sezon genialnej animacji doczekał się oficjalnego zwiastuna

DC Universe wreszcie zdecydowało się zaserwować nam pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu przygód niezwykle barwnej bohaterki z kart komiksu, Harley Quinn!

Choć film "Harley Quinn: Birds of Pray" okazał się sporym niewypałem, to zupełnie odwrotnie wypada kwestia przyjęcia serialowej animacji. Kreskówka produkowana przez DC Universe jest jedną z lepszych, jakich doczekał się świat superbohaterów- bez podziału na lata, ani nawet wydawnictwa! 

Pierwszy sezon to obowiązek dla wszystkich fanów tego typu projektów. Twórcy zaserwowali nam coś, na co wielu czekało od dawna- wreszcie była partnerka Jokera została przedstawiona na ekranie tak, jak powinna od początku. Jeśli jesteście ciekawi, jak oceniliśmy pierwszy sezon, to cały tekst znajdziecie w tym miejscu

Biorąc pod uwagę wspomniane, świetnie opinie, nie dziwi fakt, iż premiera pełnego zwiastuna drugiego sezonu doczekała się tak hucznego odbioru. Co ciekawe, widzimy w nim, prócz powracających bohaterów, także Mr. Freeze'a oraz Catwoman! Trzeba przyznać, iż zwiastuje to masę nowych i ciekawych wątków. 

Warto przypomnieć, że nadchodzący sezon ma zamknąć się w 13 odcinkach. Pierwszy zadebiutuje już 3 kwietnia, a kolejne pojawiać się będą na platformie DC Universe w każdy piątek. Obecnie serial dostępny jest wyłącznie w tamtym serwisie, więc na oficjalny polski dostęp musimy jeszcze nieco poczekać. Niemniej, rzućcie okiem na to, co twórcy zgotowali dla fanów:

Lubisz kino? Sprawdź nasze ostatnie recenzje: 

Źródło: YouTube

Tagi: animacja dc universe Harley Quinn serial