Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 08:15
Fairy Tail nowy zwiastun
1292V

Fairy Tail. Nowy zwiastun fabularny zapowiada masę akcji

W Internecie wylądował właśnie najnowszy materiał, który zwiastuje przygodę, jaką dane nam będzie przeżyć w zbliżającej się grze z uniwersum Fairy Tail.

Fairy Tail to kultowa manga, na której podstawie wykreowano animację, stawianą dziś w jednym szeregu z najgłośniejszymi produkcjami japońskiej popkultury. Historia Natsu oraz przyjaciół może wreszcie doczekać się adaptacji w świecie gry, która sprosta oczekiwaniom fanów. 

Premiera została przesunięta jeszcze w ubiegłym roku, więc autorzy muszę co jakiś czas przypominać, że gra wciąż powstaje. Koei Tecmo udostępniło na swoim kanale, na YouTube, zwiastun, który prezentuje zarys fabuły, jakiej przyjdzie nam stawić czoła, gdy wejdziemy do wykreowanego przez twórców świata. Trzeba przyznać, że dotychczasowe wideo zwiastują masę akcji i tonę pojedynków

Choć zdaje się, że tego spodziewał się każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z materiałem źródłowym. Bez wątpienia nie jest to gra, która podbije słupki sprzedażowe, ale wydaje się, że może trafić do konkretnej niszy fanów, która właśnie na to czekała. Jak wyjdzie, przekonamy się już 25 czerwca, gdy ta zadebiutuje wtedy na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. 

Interesują Cię gry bazujące na seriach anime? Sprawdź:

Źródło: YouTube

Tagi: Fairy Tail RPG (tytuł tymczasowy) Gust Koei Tecmo