Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2020 22:34
Bleeding Edge premierowy zwiastun
602V

Bleeding Edge gotowe na premierę. Twórcy Hellblade prezentują nowe IP, które zmierza do Xbox Game Pass

Twórcy Hellblade zapraszają graczy na nowe IP. W przyszłym tygodniu Bleeding Edge trafi do graczy i z tej okazji otrzymaliśmy premierowy zwiastun. Gra od premiery będzie dostępna na dwóch platformach i trafi jednocześnie do Xbox Game Pass.

Ninja Theory to doświadczony zespół, który po zakończeniu prac nad Hellblade dołączył do rodziny Microsoftu. Deweloperzy jednocześnie pracowali nad mniejszym projektem i autorzy po przejęciu studia przez korporację z Redmond otrzymali szansę na rozwój gry.

Bleeding Edge pewnie nie powtórzy sukcesu wspomnianej przygody Senuy, ale tytuł może być przyjemną odskocznią dla graczy, którzy potrzebują sieciowej naparzanki – swoimi wrażeniami z testów beta podzieliłem się na portalu pod koniec lutego.

Deweloperzy stoją przed szansą zapewnienia ciekawej gry, która od początku będzie dostępna w Xbox Game Pass – dzięki dobrej promocji oraz rozbudowie niektórzy posiadacze Xboksów One mogą chętnie wpadać na serwery, by podnosić swoje umiejętności i walczyć w kolejnych pojedynkach.

Sprawdźcie inne informacje dotyczące Bleeding Edge:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bleeding Edge Microsoft Ninja Theory xbox xbox game pass