Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 22:30
Shadow Man Remaster
1077V

Shadow Man Remaster zapowiedziany. Klasyk z Nintendo 64 powróci na współczesne platformy

Kolejny klasyk zostanie wskrzeszony przez Nightdive Studios. Twórcy postanowili zapewnić szerokiej publice Shadow Man Remaster i tym samym przywrócą do życia produkcję z 1999 roku. Gra otrzyma kilka ulepszeń, ale nie będzie to pełne odświeżenie.

Shadow Man w 1999 roku trafił na Nintendo 64, a później produkcja została przeniesiona na PC, PlayStation oraz Dreamcasta. Gra w swoim czasie zebrała wiele pochwał od dziennikarzy, więc Nightdive Studios postanowiło zaproponować nową wersję.

Shadow Man Remaster zaoferuje rozdzielczość 4K, ulepszone cienie, poprawione oświetlenie, antyaliasing oraz deweloperom udało się odtworzyć zawartość, która została wycięta z oryginalnej gry. Stephen Kick, CEO w Nightdive Studios, podkreślił w krótkiej wypowiedzi, że zadaniem jego zespołu jest zapewnienie jak najlepszych wrażeń współczesnym graczom, jednak ich praca nie może wpłynąć na cechy zaoferowane przez twórców oryginału.

Pierwsze screeny nie zapowiadają rewolucyjnej oprawy, ale trzeba pamiętać, że jest to wyłącznie „remaster”. Twórcy nie zdecydowali się na pełne odświeżenie, które zapewniłoby pewnie oczekiwaną jakość – ale w tej sytuacji musielibyśmy mówić o znacznie większym projekcie.

Shadow Man Remaster 1

Shadow Man Remaster 2

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.ign.com/articles/n64-favorite-shadow-man-remaster-announced-for-pc-ps4-xbox-one-and-nintendo-switch

Tagi: Acclaim Entertainment Acclaim Studios Nightdive Studios Shadow Man Shadow Man Remaster