Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 16:13
Call of Duty
2450V

Call of Duty Warzone umożliwia walkę nawet przed wylądowaniem na ziemi

Call of Duty: Warzone nadal zaskakuje - gracze odkryli, że studio Infinity Ward umożliwiło walkę nawet przed wylądowaniem na ziemię.

Call of Duty: Warzone to jeden z najpopularniejszych, a zarazem najciekawszych battle royali na rynku gier - wczoraj mogliśmy dowiedzieć się, że w tytuł zagrało już ponad 15 miliony graczy, co jest wyśmienitym wynikiem dla firmy Activision. 

Warzone wprowadził wiele innowacji w grach BR - Infinity Ward pokusiło się o stworzenie mapy, która mieści pięćdziesiąt trzyosobowych oddziałów (plany są na zwiększenie limitu graczy do 200). Zaprojektowano także tzw. Gułag, do którego gracze trafiają po śmierci - walczymy w nim z innym wrogiem, a zwycięstwo jest nagradzane powrotem na pole bitwy i kontynuowaniem zaciętej walki.

Kolejną innowacją jest powietrzna walka jeszcze przed pierwszym wylądowaniem na ziemię. Zostało to zauważone przez streamera posługującego się pseudonimem LIRIK - gracz pokonał standardowym pistoletem swojego przeciwnika w powietrzu. Aby tego dokonać musiał często chować i wyciągać spadochron - oddanie celnego strzału także nie należało do łatwego zadania za sprawą manewrów przeciwnika. 

Źródło: gamerant.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward