Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2020 13:56
Termos Animal Crossing: New Horizons
604V

Termos z Animal Crossing: New Horizons za astronomiczną kwotę. Gadżet dostępny za 53 tysiące zł

Animal Crossing: New Horizons zbiera fantastyczne oceny, co jeszcze mocniej zachęca entuzjastów produkcji do nabywania najróżniejszych gadżetów związanych z grą. Na Amazonie pojawił się termos, którego cena wprawia w osłupienie – gracze muszą zapłacić za produkt ponad 13 tysięcy dolarów.

Animal Crossing: New Horizons za niedługo trafi na półki sklepowe będąc kolejną produkcją opracowaną wyłącznie dla Nintendo Switcha. Gra zbiera oceny na poziomie 92% - posiadacze konsoli Nintendo mogą szykować się na kolejny hit.

Seria Animal Crossing ma wielu oddanych sympatyków i cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego też nie brakuje chętnych na najróżniejsze gadżety związane z Animal Crossing: New Horizons. Na Amazonie pojawił się oficjalny termos, którego cena na początku wynosiła 20 dolarów... I szybko została wywindowana do 13 228,49 dolarów czyli około 53443 złotych.

Jak na razie nie został podany powód określenia tej wysokiej ceny (termos nie jest wykonany ze specjalnych materiałów, a ze stali nierdzewnej), jednak najwyraźniej ktoś liczy, że znajdzie się klient na tak ekskluzywny gadżet z nowej gry Nintendo. Najpewniej nie mówimy tutaj o błędzie w cenie, bowiem kwota konieczna do zakupienia termosu systematycznie rosła aż do wspomnianych 13 tysięcy dolarów.

Animal Crossing New Horizons Termos 0

Animal Crossing New Horizons Termos 1

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Nintendo Switchem:

Źródło: https://gonintendo.com/stories/357153-why-is-this-animal-crossing-water-bottle-priced-at-nearly-11-000

Tagi: Animal Crossing: New Horizons gadżet Nintendo termos