Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 18:04
Nintendo Indie World Showcase
508V

Nintendo Indie World Showcase zapowiedziany. Nintendo szykuje pokaz gier na Nintendo Switcha

Nintendo przerywa milczenie. Firma zapowiedziała Nintendo Indie World Showcase, dzięki któremu poznamy szereg produkcji przygotowanych dla Nintendo Switcha. Nie jest to jeszcze oczekiwany Nintendo Direct, ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Nintendo potwierdziło dzisiaj Nintendo Indie World Showcase. Wydarzenie odbędzie się jutro o godzinie 18:00 i gracze mogą liczyć na prezentację szeregu produkcji zmierzających na Nintendo Switcha. Jak sama nazwa wskazuje – będą to mniejsze gry.

Sytuacja jednak jest bardzo interesująca, ponieważ w ubiegłym tygodniu pojawiła się plotka, według której właśnie 17 marca odbędzie się „mniejszy Direct”, a 26 marca ma odbyć się główna prezentacja najważniejszych tytułów Nintendo na pierwsze miesiące 2020 roku.

Na potwierdzenie tej drugiej imprezy musimy jeszcze zaczekać, ale nie będzie to raczej specjalnie zaskakujące – w końcu Nintendo musi ujawnić produkty, które mają debiutować na Nintendo Switchu w kolejnych miesiącach. Już i tak jesteśmy świadkami bardzo nietypowej sytuacji – wcześniej Direct prezentujący ramówkę odbywał się znacznie wcześniej.

Nintendo Indie World Showcase zobaczycie na naszej stronie.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Nintendo Switchem:

Źródło: Nintendo

Tagi: Nintendo Nintendo Direct Nintendo Indie World Showcase nintendo switch