Iza Łęcka Iza Łęcka 17.03.2020 08:46
Borderlands 3 Guns, Love, and Tentacles
492V

Borderlands 3 Guns, Love, and Tentacles na rozgrywce. Gearbox prezentuje fabularne DLC

Gearbox Software nie zakończyło rozwoju Borderlands 3. Twórcy przygotowują graczy na premierę Guns, Love, and Tentacles i najnowszy gameplay pokazuje fabularne misje przygotowane dla oddanych fanów gry.

Sir Alistair Hammerlock i Wainwright Jakobs zapraszają graczy na wielką uroczystość, która odbędzie się 26 marca. Zakochani chcą powiedzieć sakramentalne „tak”, ale jak to w świecie serii Borderlands bywa – tutaj każdy, nawet najlepiej dopracowany plan, może spalić na panewce. Na zaręczynową imprezę wkraczają stwory, które przerywają doniosłe święto, a zadaniem graczy będzie utrzymanie porządku i pokonanie zawziętych rywali.

Z Guns, Love, and Tentacles mogą zapoznać się nawet młodzi Vault Hunterzy, którzy nie poznali jeszcze głównej historii Borderlands 3 – twórcy zdecydowali się na skalowanie poziomów przeciwników na lodowej planecie, więc każdy otrzyma szansę uczestniczenia w tym wydarzeniu. Jeżeli tylko misje się powiodą i uda się doprowadzić do uroczystości, gracze zostaną nagrodzeni nowymi legendarnymi przedmiotami – możemy liczyć na kilka efektownych broni.

Guns, Love, and Tentacles będzie dostępne w przyszłym tygodniu. Dodatek jest częścią Przepustki Sezonowej. Gearbox Software również w kolejnych miesiącach planuje zapewnić sporo atrakcji sympatykom serii.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z serią Borderlands:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software