Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 14:22
half-life
292V

Utwory z serii Half-Life trafiły na Spotify, Tidal, YouTube i inne platformy strumieniowe

Jeśli podobała Wam się ścieżka dźwiękowa w serii Half-Life, możecie ją teraz wysłuchać na najpopularniejszych platformach strumieniowych.

Valve poinformowało, że cała ścieżka dźwiękowa z serii Half-Life jest już dostępna na wielu platformach strumieniowych. Mowa tutaj o Apple Music, Deezer, Spotify, Tidal oraz YouTube Music

Ścieżki dźwiękowe w kultowej serii amerykańskiej firmy były wyśmienite za sprawą kompozytora Kelly'ego Bailey'ego, który dostarczył wiele dzieł dla marki Half-Life, jak i Left 4 Dead. Twórca utworów muzycznych pracował także nad muzyką w serii Counter-Strike.

Valve pracuje obecnie nad poboczną odsłoną Half-Life - jest to Half-Life: Alyx, który powstaje z myślą o zestawach wirtualnej rzeczywistości. Amerykańska firma tworzy ową grę, aby m.in. zachęcić graczy do nabycia ich własnych gogli VR - Valve Index. Warto  w tym miejscu przypomnieć, że owe zestawy zostały bardzo szybko wyprzedane po ogłoszeniu owej produkcji. Twórcy Steama pracują obecnie w pocie czoła, aby dostarczyć swoje zestawy do wirtualnej rzeczywistości przed premierą Half-Life: Alyx, która odbędzie się już za 8 dni.

Warto zajrzeć na:

Źródło: techraptor.net

Tagi: Activision half-life Half-Life 2 Sierra Entertainment valve Valve Software