Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.03.2020 09:30
Humankind na nowym materiale
520V

Humankind. Gra w stylu Cywilizacji od Segi na ciekawym materiale traktującym o podbijaniu terytoriów

Jeśli cierpicie w ostatnim czasie na brak porządnych strategii, to najnowszy projekt od Segi może odpowiedzieć na Wasze zapotrzebowanie. 

Humankind to zapowiedziana pod koniec ubiegłego roku strategia 4X, za której stworzenie odpowiada Amplitude Studio, a której wydaniem zajmie się Sega. Gra bardzo mocno wzorowana jest na popularnej serii Civilization, którą uznaje się za jedną z lepszych w całym gatunku. 

W Internecie wylądował właśnie zupełnie nowy materiał producencki, który skupia się na podbojach terytoriów. Możemy obserwować, a także słuchać o ich dynamice, a także przyglądać się temu, jak może ono przebiegać, gdy przyjdzie nam walczyć o ogromne miasta. Te są znacznie rozleglejsze niż w standardowych grach 4X.

Trzeba przyznać, że wideo wygląda bardzo obiecująco. Wiele wskazuje na to, że ogromne znaczenie w produkcji będą miały same miasta, na które prawdopodobnie przyjdzie nam poświęcić więcej czasu, niż w przypadku kontrolowania wojsk. Mają one bowiem odzwierciedlać to, jakie decyzje i kierunki rozwoju będziemy podejmować przez cały okres panowania. 

Koniecznie sprawdźcie wspomniany materiał poniżej. Osobiście czuję się zachęcony, by w przyszłości zasiąść do tej produkcji i jestem przekonany, że część z Was będzie miała podobnie. Całość posiada napisy w języku polskim, więc nikt nie będzie miał problemu ze zrozumieniem przekazu twórców. 

Interesujesz się grami strategicznymi? Na naszym portalu pisaliśmy wcześniej:

Źródło: https://wccftech.com/humankind-cities-claiming-territory-trailer/

Tagi: Amplitude Studios Humankind Sega