Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 15:09
Command & Conquer Remastered Collection
1962V

Command & Conquer Remastered Collection na zwiastunie. Znamy cenę i datę premiery!

Electronic Arts potwierdziło wszystkie szczegóły dotyczące Command & Conquer Remastered Collection. Gracze już wkrótce zapoznają się z odświeżonymi strategiami – poznajcie ceny, datę premiery oraz konkretne informacje dotyczące kolekcji.

Command & Conquer Remastered Collection zostało właśnie zapowiedziane. To zestaw składający się z Command & Conquer: Tiberian Dawn, Command & Conquer: Red Alert oraz trzech rozszerzeń: Covert Ops, Counterstrike i The Aftermath. Zestaw został właśnie zaprezentowany na zwiastunie, który zdradza wszystkie szczegóły kolekcji.

Command & Conquer Remastered Collection z datą premiery i ceną

Command & Conquer Remastered Collection zadebiutuje 5 czerwca i gra będzie dostępna przez Origin oraz Steam. Subskrybenci Origin Access Premier otrzymają również dostęp do pakietu w dniu debiutu.

Deweloperzy zajęli się pełnym odświeżeniem gry zapewniając rozgrywkę w 4K, przebudowując tryb sieciowy doprowadzając go tym samym do współczesnych realiów, modernizując interfejs użytkownika, oferując edytor map, galerię oraz ponad 7 godzin zremasterowej muzyki. Autorzy dopieścili także przerywniki filmowe.

Jim Vessella, Główny Producent w EA, nie ukrywa, że projekt powstał dzięki współpracy z fanami:

„Nasz zespół współpracuje ze społecznością C&C od pierwszego dnia i mamy nadzieję, że ten przejrzysty dialog zaowocuje tym, że Command & Conquer Remastered Collection stanie się listem miłosnym do naszych fanów”

Deweloperzy zadbali o szereg elementów, które upiększą klasyczną rozgrywkę i zapewnią wszystkim fanom gatunku wyjątkowe doświadczenie.

Command & Conquer Remastered Collection będzie dostępny w trzech wersjach:

  • Cyfrowe wydanie za 19,99 dolarów dostępne wyłącznie na Steam i Origin. Gracze otrzymają dostęp do wszystkich gier oraz dodatków.
  • Specjalne wydanie za 59,99 dolarów (fizyczne)
  • 25th Anniversary Edition za 149,99 dolarów (fizyczne)

Command & Conquer Remastered Collection zestaw 1

Command & Conquer Remastered Collection zestaw 2

Warto także sprawdzić na portalu:

Źródło: https://www.ea.com/games/command-and-conquer/command-and-conquer-remastered/news/official-reveal-trailer

Tagi: Command & Conquer Command & Conquer Remastered Collection Electronic Arts