Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.03.2020 12:23
FNAF Help Wanted
293V

Five Nights at Freddy's: Help Wanted trafi na konsole i Oculus Quest

Po udanym debiucie na pecetach i PlayStation 4, Five Nights at Freddy's: Help Wanted trafi na kolejne konsole bez obsługi VR i na gogle Oculus Quest.

Akcja produkcji Steel Wool Studios rozgrywa się w tym samym uniwersum co poprzednie odsłony FNAF-a, czyli dosyć popularnej wśród młodzieży serii horrorów, które zrobiły furorę parę lat temu. Tym razem fabuła kręci się wokół Freddy Fazbear Virtual Experience, nowej atrakcji VR wyprodukowanej przez firmę Fazbear Entertainment próbującą wybielić swój wizerunek po serii pozwów skierowanych przeciwko niej.

Od strony rozgrywki Five Nights at Freddy's VR: Help Wanted to tak naprawdę kolekcja minigier inspirowanych poprzednimi odsłonami cyklu, dodając do tego kilka świeżych pomysłów. W zeszłym roku tytuł trafił na PS4 i PC, gdzie zebrał rzeczywiście dobre noty i pokazał, że studio Steel Wool ma w sobie pewien potencjał.

W związku z koronawirusem firma postanowiła ogłosić, że FNAF: Help Wanted trafi na Xbox One, Nintendo Switch i samodzielne gogle Oculus Quest, lecz nie chce podawać żadnej daty premiery, dopóki sytuacja epidemiologiczna nie zostanie opanowana.

Warto przeczytać:

Tagi: Five Nights at Freddy's VR: Help Wanted ScottGames Steel Wool Studios