Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 17:11
Twierdza: Władcy
622V

Twierdza: Władcy wygląda nieźle. Gameplay pokazuje nowości w serii

FireFly Studios podczas PAX East 2020 prezentowało nowe demo Twierdzy: Władcy. Studio postanowiło przedstawić rozgrywkę szerokiej publiczności i dzięki temu materiał wylądował w Sieci. Fani serii mogą zacierać rączki.

Jeszcze w tym roku na rynku pojawi się Twierdza: Władcy. Jest to najnowsza produkcja FireFly Studios, które zajmuje się rozwojem IP – twórcy postanowili tym razem umiejscowić wydarzenia na Dalekim Wschodzie i dbają o odpowiedni wygląd budynków, jednostek oraz lokacji.

Twórcy podczas PAX East pokazywali tytuł, ale teraz jeden z deweloperów postanowił przedstawić pełną misję z kampanii, która została osadzona w Chinach w 238 roku p.n.e. Studio na materiale pokazuje między innymi nowe elementy gospodarki, kolejne typy jednostek oraz broń oblężniczą.

Zobaczcie jak zamek Lao Ai jest niszczony przez wyrzutnie rakiet, Hwacha i katapulty w tym materiale prezentującym obleganie zamku w grze Twierdza: Władcy. To demo ujawnia również unikalne łańcuchy produkcyjne oraz mechaniki ekonomiczne, z których gracze będą korzystać przemierzając Wietnam, Chiny, Mongolię oraz Japonię w kampanii w dniu premiery.

Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo klasycznie. Studio nie zajęło się pełnym odświeżeniem serii, ale sympatycy uniwersum Twierdzy mogą zacierać rączki – w końcu samo osadzenie akcji w nowym miejscu na pewno zachęci wielu graczy do zapoznania się z produkcją.

W niedalekiej przyszłości mamy poznać szczegóły dotyczące premiery nowej odsłony Twierdzy.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: FireFly Studios twierdza twierdza władcy Twierdza: Władcy