Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.03.2020 15:30
NioH2 nowy materiał z rozgrywki
763V

Nioh 2. Producent gry pokazuje, jak uporać się z wersją próbną gry

Jeśli macie problemy z pokonaniem próbnej wersji gry, którą udostępniono na PSN, to jeden z twórców gry chętnie pokaże Wam, jak się to robi! 

Gra Nioh 2, wzorowana na gatunku Souls, jest sequelem świetnie przyjętej produkcji sprzed trzech lat, która ma rozwinąć to, co tak bardzo spodobało się fanom. Produkcja zadebiutuje za mniej niż dwa tygodnie, a gracze mogą już teraz spróbować swoich sił w próbnej wersji.

Jeśli jednak trial sprawia Wam kłopot, a przeciwnicy zachodzą za skórę, to producent gry, Fumihiko Yasuda pokaże Wam, jak poradzić sobie z problemami. Na oficjalny kanał PlayStation trafił właśnie gameplay, na którym możemy zobaczyć, jak ów wymiata w wykreowanym świecie.

Wideo prezentuje mnóstwo nowych mechanik, które pojawią się w grze. Możemy zobaczyć, przede wszystkim, jak wypada korzystanie z podwójnych toporków oraz przyjrzeć się Królestwu Yokai, gdzie demony będą znacznie bardziej wymagające, niż w normalnych okolicznościach. 

Jeśli wciąż nie sprawdziliście "Last Chance Trial", to możecie to zrobić jeszcze tylko dziś i potrzebujecie na to 13.5 GB przestrzeni dyskowej. Potem, aby wejść do świata gry, trzeba będzie poczekać do 13 marca. Tego dnia zadebiutuje ona bowiem na całym świecie- wyłącznie na PlayStation 4. 

O grze przeczytacie u nas także:

Źródło: https://gamingbolt.com/nioh-2-developer-walkthrough-offers-tips-on-surviving-last-chance-trial

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja