Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.03.2020 11:31
ghostbusters resident evil 2
609V

Pogromcy duchów w Resident Evil 2 Remake. Świetny mod wprowadza postacie z Ghosbusters

Modderzy naprawdę szaleją w temacie Resident Evil 2 Remake. Po wspaniałych przeróbkach, wprowadzających do pecetowej wersji gry Geralta i Ciri, pora na motywy z Ghostbusters.

Fani nie przestają zadziwiać w kontekście modów do Resident Evil 2 Remake. Tym razem jeden z miłośników marki stworzył modele postaci, przedstawiające Billa Murraya i Harolda Ramisa w roli "Pogromców duchów" z 1984 roku. 

Egon Spengler oraz Peter Venkman zastępują po zainstalowaniu moda wybrane kostiumy Leona (Peter zastępuje kostium "Sheriff" a Egon model "Noir"). Fan, który stworzył rzeczony mod zapowiedział, że nie zamierza go dalej rozwijać o kolejnych bohaterów z Ghostbusters. Wszystko w związku z nadciągającą premierą remake'a Resident Evil 3. Fan chciałby się skupić już na tworzeniu modów do kolejnej przygody oferowanej przez Capcom.

Poniżej możecie zobaczyć obu bohaterów z "Pogromców duchów" w akcji. Mod można pobrać za darmo z tego miejsca.

Warto połączyć tę przeróbkę z wcześniejszymi modami związanymi z Ghostbusters - chodzi np. o Marshmallow Mana i Slimera. W szczególności polecam sprawdzić mod wprowadzający bohaterów z Wiedźmina 3.


Warto również sprawdzić:

Tagi: Capcom Resident Evil 2 (2019)