Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2020 18:47
Ekstraklasa dla wszystkich
741V

Ekstraklasa odkodowana dla abonentów. Canal+ zaprasza widzów do oglądania polskiej ligi

Z powodu koronawirusa fani piłki nożnej nie będą mogli zasiąść na stadionach i obserwować rywalizacji najlepszych piłkarzy z rodzimych boisk, więc Canal+ postanowił przygotować ciekawą promocję. Najbliższa kolejka Ekstraklasy zostanie odkodowana dla wszystkich abonentów Canal+.

Wszystkie imprezy masowe są odwołane, a właśnie takim wydarzeniem są mecze piłki nożnej. Polska liga nie prezentuje wyjątkowego poziomu, ale mimo to na stadionach pojawia się wielu fanów, którzy chętnie dopingują swoich ulubieńców.

Koronawirusa krzyżuje plany kibiców, więc Canal+ postanowił odkodować najbliższą kolejkę Ekstraklasy – jeśli jesteście klientami platformy to otrzymacie dostęp do dwóch sportowych kanałów:

Drodzy Kibice i Abonenci! Sytuacja jest wyjątkowa, wymaga więc od nas wyjątkowych działań!
Kochamy sport tak samo jak Wy, dlatego odkodujemy najbliższą kolejkę PKO Ekstraklasa na kanałach CANAL+ SPORT 3 i CANAL+ SPORT 4 dla wszystkich naszych Abonentów. Oglądajcie nas od najbliższego piątku do poniedziałku! O kolejnych krokach będziemy Was informować na bieżąco!
Ze sportowymi pozdrowieniami! CANAL+ dla kibiców!

Można w zasadzie żałować, że propozycja nie została przedstawiona wszystkim widzom. Odpowiedni stream na pewno cieszyłby się wysokim zainteresowaniem. Mimo to jeśli posiadacie choćby podstawowy pakiet Canal+, to najbliższe mecze Ekstraklasy zobaczycie za darmo.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z koronawirusem:

Tagi: canal+ ekstraklasa koronawirus