Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.03.2020 08:30
Animal Crossing: New Horizons gameplay
424V

Animal Crossing: New Horizons. Dwadzieścia minut rozgrywki z nadchodzącej produkcji

Trwający aktualnie PAX East sprawia, że w Internecie pojawia się cała masa materiałów z gier, które zadebiutują w najbliższych miesiącach. 

Animal Crossing: New Horizons to jedna z bardziej wyczekiwanych gier marca bieżącego roku. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które spotęgowane zostało przez świetny Direct od Nintendo, w pełni poświęcony rzeczonemu tytułowi. 

Teraz do sieci trafił długi filmik, który przedstawia rozgrywkę z produkcji. Po prawdzie możemy oglądać materiał nagrany zaledwie kamerą wideo, więc nie jest to najwyższy komfort, jeśli chodzi o dopatrywanie się szczegółów. Wystarczy jednak w zupełności, aby docenić pracę, którą Nintendo włożyło w ten tytuł. 

Co ciekawe, a wcześniej nie zostało potwierdzone, w grze dostaniemy możliwość przełączania się pomiędzy dwiema perspektywami. Oprócz tej, którą mogliśmy oglądać na wcześniejszych materiałach, będzie możliwość włączenia "klasycznej" perspektywy z oryginalnych gier- lekko z góry. Zmiana będzie banalnie prosta, albowiem wystarczy nacisnąć prawy drążek analogowy! 

Animal Crossing: New Horizons zadebiutuje już za trzy tygodnie i oczywiście wyłącznie na Nintendo Switch. Tymczasem, w oczekiwaniu na premierę, rzućcie okiem na wspomniane wideo: 

Więcej wiadomości ze świata Nintendo:

Źródło: https://gamingbolt.com/animal-crossing-new-horizons-will-have-a-classic-gamecube-style-camera-option

Tagi: Animal Crossing: New Horizons Nintendo