Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.03.2020 11:01
Trials of Mana 2020
418V

Trials of Mana. Nowy zwiastun prezentuje fantastyczną rozgrywkę

Remake Trials of Mana wygląda cudownie! Zobaczcie fantastyczny materiał z rozgrywki i nowości jakie twórcy wprowadzają względem oryginału.

Oryginalne Trials of Mana pamięta jeszcze czasy Super Nintendo Entertainment System, które już w tym 1995 roku było sprzętem odchodzącym na emeryturę i fani wielkiego N czekali na jego trójwymiarowego następcę.

Produkcja Squaresoftu kontynuowała świetne dokonania Secret of Mana i rozwijała jego formułę o kilka dodatkowych smaczków, dzięki czemu nawet te 25 lat później, obie gry cieszą się ogromnym kultem. 24 kwietnia na rynek trafi jednak odświeżona wersja Trialsów, do której Square Enix postanowił dorzucić kilka współczesnych usprawnień.

Teraz będziemy mogli doświadczyć wielu różnych historii w zależności od tego jaką ekipę wybierzemy na swoją podróż, będziemy przełączać się pomiędzy klasami, aby modyfikować rozgrywkę wobec własnych upodobań. Ponadto czeka na nas aż 300 umiejętności, ciekawa mechanika współdzielenia mocy i inne bajery.

Oczywiście tytuł wygląda rewelacyjnie także od strony wizualnej, a premiera nastąpi już w przyszłym miesiącu na PS4, Nintendo Switch oraz PC.

Warto przeczytać:

Tagi: Square Enix Trials of Mana