Serial The Last of Us nie zmieni orientacji Ellie. Scenarzysta obiecuje wierność oryginalnej historii

Filmy i seriale
1891V
Serial The Last of Us nie zmieni orientacji Ellie. Scenarzysta obiecuje wierność oryginalnej historii
Wojciech Gruszczyk | 06.03.2020, 17:25

PlayStation Productions oraz HBO potwierdziły wczoraj nawiązanie współpracy, na mocy której powstanie serial „The Last of Us”. Fani zasypali twórców wieloma pytaniami i na jedno postanowił odpowiedzieć sam scenarzysta – Craig Mazin potwierdził, że produkcja nie zmieni orientacji Ellie.

Fani serii The Last of Us od wczoraj świętują. Sony Pictures Television, PlayStation Productions oraz HBO wspólnie pracują nad serialem „The Last of Us”, a Neil Druckmann (scenarzysta i dyrektor kreatywny dwóch części gry) oraz Craig Mazin (scenarzysta „Czarnobyla”) zostali scenarzystami.

Sympatycy uniwersum mają jednak wiele pytań – ile nowych wątków zobaczymy, czy poznamy kolejne szczegóły o Ellie, jak daleko twórcy posuną się do zaprezentowania przerażających scen lub czy serial zmieni orientację głównej bohaterki? To tylko część pytań, które przeplatają się w mediach społecznościowych i sam Craig Mazin postanowił zaznaczyć, że twórcy nie zmienią Ellie.

Jest to na pewno ważna wiadomość, która potwierdza, że autorzy chcą zadbać o odpowiednie przedstawienie historii i nie zamierzają zmieniać wydarzeń, by dostosować ją do oczekiwań niektórych odbiorców.

Serial „The Last of Us” zostanie osadzony w czasach pierwszej gry, ale autorzy przygotują nowe wątki, które połączą wydarzenia z kontynuacją, która zadebiutuje już w maju.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://jackofallcontrollers.com/2020/03/06/ellie-will-remain-a-lesbian-in-the-last-of-us-hbo-series/

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych