Iza Łęcka Iza Łęcka 06.03.2020 09:29
Cinema City
3317V

Cinema City obniża ceny biletów w całym kraju. Obniżka nawet o około 50%

Cinema City zachęca widzów z całej Polski do sprawdzania najnowszych produkcji filmowych na wielkim ekranie. Sieć kin przecenia bilety we wszystkich miastach - w niektórych sytuacjach dojdzie nawet do obniżki na poziomie 50%. Panująca sytuacja na rynku podyktowała decyzje o zmianach.

Niektóre kina w różnych częściach kraju regularnie oferują tańsze bilety. Sieć Cinema City zdecydowała pójść o krok dalej – ceny biletów na seanse 2D będą kosztować od 15 do 17 zł w całej Polsce. Stawka jest zależna od lokalizacji, ale jedynie w Warszawie zapłacimy 17 zł za wstęp na seans.

Katarzyna Opertowska, marketing director Cinema City Poland, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl podkreśliła, że zmiana nie jest podyktowana informacjami o koronawirusie, a jest to „wnikliwa analiza trendów rynkowych”:

„Zmiany polityki cenowej dotyczą wszystkich kin Cinema City w całej Polsce. Zmiany te nie są podyktowane informacjami o koronawirusie, a wnikliwą analizą trendów rynkowych. Wprowadzona zmiana była planowana od dawna. Ceny zostają obniżone na wszystkie seanse 2D i będą obowiązywać przez cały tydzień. Bilety będą obecnie w dwóch cenach: 17 zł w Warszawie, a w innych miastach 15 zł.”

Cinema City dostosowuje także ceny programu Unlimited (38 zł we wszystkich miastach lub 33 zł w kinach oprócz Warszawy) oraz innych formatów (Imax, 4DX czy ScreeX), by zachęcić widzów do oglądania produkcji w różnej jakości.

Zmiana na 15-17 zł w całej Polsce jest znacząca, gdyż standardowe ceny biletów Cinema City kosztowały około 30 zł, a w weekendy nawet 36 zł. Tak wyraźny ruch i zdecydowana obniżka może skłonić wielu widzów do wizyty w kinie i sprawdzenia najnowszych premier.

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cinema-city-bilety-obnizka-ceny-bez-zwiazku-z-koronawirusem-komentarz

Tagi: cinema city filmy kino obniżka cen