Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 16:33
Ozark 3
583V

Ozark 3 na pełnym zwiastunie. Byrdowie rozpoczynają grę o najwyższą stawkę

Netflix zaprasza widzów na kolejny sezon „Ozark”. Platforma opublikowała pełny zwiastun serialu, który już pod koniec miesiąca trafi na serwery. Rodzina Byrdów kolejny raz zostanie postawiona pod ścianą.

27 marca odbędzie się premiera trzeciego sezonu „Ozark”. Widzowie od razu zapoznają się z całym sezonem, który będzie kontynuował perypetię rodziny z dużymi problemami. Martin jako doradca finansowy ma wielki plan, ale nie zamierza wtajemniczać w niego swojej żony – czy uda mu się dochować tajemnicy i zaskoczyć wszystkich? Przekonamy się już wkrótce.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że „Ozark” wygląda coraz lepiej, a najnowszy zwiastun jest tego dobrym potwierdzeniem. Serial może i nie sprostał bardzo wysokim oczekiwaniom, ale trzeba przyznać, że historia nabiera odpowiedniego tempa i nie bez powodu serial zbiera bardzo dobre oceny od widzów (92% na Rottentomatoes).

Nie znamy aktualnie dalszych planów na rozwój serii, ale jak widać Netflix w zaledwie 3 lata stworzył kolejną serię, którą bez wątpienia możemy nazwać sukcesem. Nie jest to hit na miarę „Stranger Things”, ale na pewno nie brakuje chętnych do zainteresowania się perypetiami rodziny Byrdów.

Na naszym portalu możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: netflix Ozark ozark 3 trailer zwiastun