Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 15:43
Deep Diving VR
527V

Deep Diving VR debiutuje. Zwiastun pokazuje podwodne atrakcje

Jujubee próbuje swoich sił w wirtualnej rzeczywistości. Twórcy na początek pozwalają graczom zanurkować w głębinach, gdzie każdy zainteresowany odkryje tajemnice podwodnego świata. Deep Diving VR zadebiutował na pierwszej platformie.

Deep Diving VR to pierwsza produkcja w świecie wirtualnej rzeczywistości od katowickiego Jujubee. Twórcy zapraszają do zabawy wszystkich posiadaczy HTC Vive oraz Oculus Rift i aktualnie gra została wyceniona na 50,99 zł – klienci mogą skorzystać z 15% zniżki. Gracze podczas zabawy skorzystają ze wszystkich dostępnych na rynku kontrolerów: Oculus Touch, HTC Vive, gamepadów, a nawet klasycznej kombinacji myszy i klawiatury. Jeszcze we wrześniu odbędzie się premiera gry na platformach Oculus oraz Viveport.

Jujubee ponownie nie tworzy gry dla samej rozrywki. Katowiczanie chcą zwiększyć świadomość na temat obecnego stanu zdrowia naszych oceanów i mórz:

„Inicjatywa Games Beyond™ to skromne zaproszenie do czerpania przyjemności z grania, jednocześnie przypominając o bieżących problemach świata. Wprowadzenie gry do wirtualnej rzeczywistości umożliwia graczom pełne zanurzenie się w tym pięknym, podwodnym świecie, który aktualnie jest drastycznie zaniedbany.”

Gracze mogą dodatkowo skorzystać z 50% zniżki na Deep Diving Simulator (na Steam i GOG), a Adventure Pack jest również dostępny w wersji VR w cenie 21,74 zł.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena Deep Diving VR Jujubee premiera zwiastun

Nie przegap