Iza Łęcka Iza Łęcka 04.03.2020 12:38
The Other Lamb
416V

The Other Lamb Małgorzaty Szumowskiej zaprezentowany. Niepokojąca historia na zwiastunie

Małgorzata Szumowska próbuje swoich sił w horrorze. Reżyserka opracowała „The Other Lamb”, którego pierwszy zwiastun przedstawia niezwykle niepokojącą historię. Produkcja przypomina połączenie „Osady” z „Midsommar. W biały dzień”.

„The Other Lamb” to najnowsza produkcja w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa została doceniona między innymi za „Body/Ciało” otrzymując Srebrnego Niedźwiedzia oraz Złotego Lwa za reżyserię. Film w 2016 roku został wyróżniony Polską Nagrodą Filmową za reżyserię oraz Europejską Nagrodą Filmową – Nagrodą Publiczności.

Najnowsza historia poświęcona jest młodej dziewczynie, która wychowuje się w osadzie odciętej od nowoczesnego społeczeństwa, w której uprawiany jest tajemniczy kult. Selah jest jedną z kobiet prowadzonych przez Shepherda i w końcu otrzymuje szansę uczestniczenia w świętym rytuale. Wydarzenie odciska na bohaterce tak duże piętno, że zaczyna mieć wizje, przez które ma problem ze odbiorem rzeczywistości i poddaje w wątpliwość nauki szanowanego guru.

„The Other Lamb” nie będzie miał wielkiej premiery - produkcja trafi do wybranych kin i na platformy SVOD już 3 kwietnia. Pierwszy zwiastun zapowiada jednak intrygującą historię. Nie bez powodu widzowie już po pierwszych materiałach porównują film do połączenia „Osady” z „Midsommar. W biały dzień”.

W filmie wystąpią między innymi Michiel Huisman („Gra o Tron”, „Wiek Adaline”, „World War Z”) oraz Raffey Cassidy („Tomorrowland”, „Vox Lux”, „Królewna Śnieżka i Łowca”).

Dzięki, DevilOne!

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Informacja od użytkownika

Tagi: film Małgorzata Szumowska The Other Lamb trailer zwiastun