Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 18:12
FIFA 20 Copa Libertadores
1849V

FIFA 20 Copa Libertadores dostępne za darmo. Zwiastun pokazuje wielki dodatek

Electronic Arts opublikowało pierwszy zwiastun FIFA 20 Copa Libertadores. Wielki dodatek jest już dostępny dla zainteresowanych graczy, którzy mogą wziąć udział w nowych rozgrywkach. Sprawdźcie nowości i szykujcie się do rywalizacji.

Electronic Arts właśnie opublikowało zwiastun FIFA 20 Copa Libertadores, który potwierdza ważną wiadomość – rozszerzenie wprowadzające nowe rozgrywki jest już dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Gracze przed rozpoczęciem zabawy zostaną poproszeni o pobranie aktualizacji.

Fani piłki nożnej od EA Sports mogą wcielić się w znane drużyny: River Plate, Boca Juniors, Flamengo, Racing Club, C.A. Independiente, Millonarios, czy też Universidad Católica, a deweloperzy nie zapomnieli o zaimplementowaniu wszystkich elementów z tytułowego turnieju.

Autorzy pamiętali o oczekiwanych rozgrywkach (CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana oraz CONMEBOL Recopa), a nawet w FIFA 20 Ultimate Team pojawią się nowe karty, które powinny trafić w gust sympatyków tego trybu.

Zamierzacie sprawdzić FIFA 20 Copa Libertadores? Dodatek jest oczywiście dostępny za darmo. EA postanowiło nie dzielić społeczności i wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z nową zawartością.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Electronic Arts i serią FIFA:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 20