Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2020 20:10
Half-Life Alyx Gameplay
1727V

Half-Life Alyx zachwyci? Valve zaprezentowało gameplay i zwiastuny z oczekiwanej gry

Jedna z najważniejszych gier dla Valve ostatnich lat zadebiutuje już wkrótce, więc firma opublikowała aż trzy zwiastuny prezentujące rozgrywkę, a dodatkowo w Sieci wylądował czysty gameplay z Half-Life: Alyx. Zobaczcie nową cześć cenionego Half-Life.

Valve wraca do tworzenia dużych gier i na początek zainteresowani zapoznają się z Half-Life: Alyx. Jest to zupełnie nowa historia w cenionym uniwersum, która jednak została stworzona od podstaw z myślą o goglach VR. Twórcy długo czekali z pokazem czystej rozgrywki i zamiast stopniowo budować hype – w jednym momencie opublikowano trzy zwiastuny pokazujące rozgrywkę oraz sam gameplay.

Half-Life: Alyx ma zapewnić nową jakość VR

Valve bardzo wierzy w Half-Life: Alyx, ponieważ produkcja była rozwijana przez deweloperów przez kilka ostatnich lat. Nie jest to kolejny projekt VR, który zapewni krótką historyjkę i niedopracowany gameplay – twórcy zaoferują pełnoprawną historię umiejscowioną pomiędzy Half-Life i Half-Life 2, a rozgrywka ma prezentować najwyższą jakość. Deweloperzy są przekonani, że zapewnią niespotykane wcześniej doświadczenie, ponieważ Half-Life: Alyx ma olśnić wszystkich fanów wirtualnej rzeczywistości.

Gra jeszcze przed pokazem rozgrywki osiągała dobre wyniki – Valve potwierdziło problemy z zapewnieniem odpowiedniej liczby Valve Index. Zainteresowanie goglami VR jest zdecydowanie większe od możliwości produkcyjnych... Choć trzeba pamiętać, że Half-Life: Alyx załączymy na większości urządzeń do VR.

Half-Life: Alyx na rozgrywce

Dzisiaj w końcu oglądamy czysty gameplay i... Oceńcie sami. Przedstawione materiały pozwolą każdemu zdecydować, czy faktycznie warto rzucać się na nowe gogle VR.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation