Iza Łęcka Iza Łęcka 02.03.2020 09:14
Cloud Final Fantasy VII remake
2692V

Demo Final Fantasy VII Remake oficjalnie! Square Enix zaprasza do sprawdzenia gry

Już w ubiegłym roku pojawiły się przecieki dotyczące wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake. Teraz Square Enix ujawniło demo i zaprasza fanów do sprawdzenia fragmentu historii.

O wersji demonstracyjnej Final Fantasy VII Remake wiemy za sprawą przecieku z PlayStation Store. W plikach sklepu pojawiła się wzmianka o fragmencie gry, a później rozpoczął się festiwal plotek – Sony i Square Enix nie potwierdzali szczegółów, ale gracze dotarli do plików, niektórzy potrafili je zainstalować, by następnie prezentować screeny oraz materiały wideo.

Od teraz jednak demo Final Fantasy VII Remake będzie dostępne dla wszystkich. Square Enix właśnie potwierdziło demo, które jeszcze dzisiaj pobierzemy z PSN – gra zajmuje 7,59GB i nie zawiera polskiej lokalizacji.

W tej wersji demo rozegraj pierwszy rozdział FINAL FANTASY VII REMAKE – kultową misję bombową Mako Reactor 1.
– Postępów nie można przenieść do pełnej wersji gry.
– Zawartość może różnić się od pełnej wersji.

Final Fantasy VII Remake wydaje się pewniakiem 2020 roku – dla niektórych zasmakowanie w pierwszym rozdziale będzie tylko upewnieniem w decyzji o zakupie, a wśród innych zainteresowanie może zostać rozbudzone. Jestem przekonana, że będzie to dobra rozgrzewka przed pełną wersją gry, która trafi na PS4 już w kwietniu.

Zamierzacie sprawdzić demo Final Fantasy VII Remake czy jednak wolicie zagrać w pełną wersję już w dniu premiery?

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: Square Enix

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix