Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.02.2020 13:01
Baby Yoda mod
733V

Baby Yoda w Star Wars: Battlefront 2. Mod wprowadza postać z "Mandaloriana" do gry

Star Wars: Battlefront 2 znacząco się rozwinęło od czasu premiery (również pod względem graficznym, co poruszaliśmy w jednym z ostatnich newsów). Strzelankę na PC rozbudowują też stale fani - ostatnio o mode wprowadzający do rozgrywki Baby Yodę z serialu "The Mandalorian".

Baby Yoda z serialu "Mandalorian" podbił serca fanów Gwiezdnych Wojen. Disney wyczuł już interes w ogromnej popularności tej postaci, wydając kolejnym firmom licencje na produkowanie figurek i zabawek z tym bohaterem (wyjątkowo piękna jest replika Baby Yody od Sideshow Collectibles, którą możecie sprawdzić tutaj). Do działań przystąpili też również sami fani, tworząc np. mody z tym bohaterem w grach.

Chyba najciekawszy mod z Baby Yodą powstał w Star Wars: Battlefront II. Modder zastąpił tutaj model droida BB8 pociesznym stworkiem z serialu "The Mandalorian". W plikach moda znajdziemy nie tylko nową postać, ale też odpowiednią oprawę dźwiękową.

Wg autora moda nie powinno być problemów z graniem Baby Yodą online w Star Wars: Battlefront 2. Zawsze istnieje jednak pewne ryzyko, że otrzymamy bana za taką przeróbkę przy graniu sieciowym.

Mod można pobrać z serwisu Nexusmods.

Źródło: https://www.nexusmods.com/starwarsbattlefront22017/mods/2538

Tagi: DICE Electronic Arts LucasArts Pandemic Studios Star Wars: Battlefront II Star Wars: Battlefront II (2017)