Iza Łęcka Iza Łęcka 28.02.2020 09:33
Black Desert Online
1416V

Black Desert Online za darmo. Zagrajcie w wielki MMORPG

Black Desert Online to ceniony MMORPG, który jest dostępny za darmo. Gracze mogą przypisać produkcję do swoich cyfrowych bibliotek, by otrzymać grę na zawsze. Zapowiada się idealny moment na zagłębienie się w konflikcie o magiczne kamienie.

Black Desert Online to MMORPG stworzony przez studio Pearl Abyss – południowokoreańskie studio zostało założone w 2010 roku, a ich najnowszym projektem jest Plan 8. Twórcy jednak nie zapominają o świecie fantasy, który jest rozwijany od ponad dekady.

Teraz Black Desert Online jest dostępny za darmo na Steam. Chętni gracze mają czas przypisać produkt do swojego konta Steam przed 2 marca 16:00. Po dorzuceniu gry na konto już zawsze będziecie mogli biegać po świecie, w którym toczy się walka pomiędzy Republiką Calpheonu i Królestwem Valencji.

Deweloperzy z Pearl Abyss zarabiają teraz oferując liczne dodatki: Black Desert Online - Traveler's Package jest dostępny za 47,99 zł (-60%), natomiast Black Desert Online - Explorer's Package kupicie za 79,99 zł (-60%). Obie oferty są również ważne do 2 marca.

Jest to dobry moment na wypróbowanie tytułu, który osiągnął średnią na poziomie 73% – cyfrowa półka wstydu na pewno przyjmie kolejną produkcję.

Sprawdźcie kolejne promocje:

Źródło: https://store.steampowered.com/app/582660/Black_Desert_Online/

Tagi: Black Desert Black Desert Online Daum Game Pearl Abyss