Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 14:00
Media Expert promocja
2196V

Promocje w Media Expert. Sprzęt MSI nawet 500 złotych taniej

Sklep Media Expert wystartował z promocją skierowaną do graczy - za okazjonalną cenę kupimy m.in. monitory, notebooki, peryferia i inne akcesoria.

[Aktualizacja] Ze względu na rozprzestrzenianie się w Europie koronawirusa i w trosce o bezpieczeństwo uczestników, wojewoda śląski odebrał Intel Extreme Masters 2020 status imprezy masowej. Elektryzujące graczy na całym świecie wydarzenie w katowickim Spodku oraz finał międzynarodowego turnieju Counter-Strike: Global Offensive odbędzie się zatem bez udziału publiczności. 

Jako oficjalny partner tego wydarzenia rozumiemy i szanujemy decyzję władz województwa śląskiego. Jednocześnie informujemy, że sieć Media Expert zdecydowała o kontynuowaniu wszystkich specjalnych akcji sprzedażowych, zaplanowanych na IEM 2020. Z promocji na produkty gamingowe można skorzystać do 8 marca 2020 r. 

Sklep Media Expert wystartował z promocją, która powinna zainteresować każdego gracza - w ofercie znajdą się przecenione produkty firmy MSI, zajmującą się m.in. tworzeniem wysoko jakościowych sprzętów gamingowych. 

Promocja potrwa do 8 marca - do tego czasu będziecie mogli nabyć monitory, notebooki, obudowy i inne akcesoria po okazjonalnych cenach. Dodatkowo, kupując niektóre produkty możemy dostać gry, vouchery Steam na zakupy lub akcesoria gamingowe o wartości do 250 zł. 

Promocje w Media Expert na:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: media expert okazje przeceny