Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.02.2020 15:58
American Truck Simulator
2992V

American Truck Simulator z ogromnymi zmianami. Twórcy wprowadzą realistyczne dźwięki i elektryczne szyby

Czeskie studio SCS Software już niebawem oficjalnie wyda aktualizację, która doda realistyczne dźwięki wydawane przez otoczenie oraz elektryczne szyby.

Ambitne czeskie studio odpowiadające za Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator oznajmili, że już niebawem udostępnią ogromną aktualizację dla ATS-a, w której dodadzą m.in. wyczekiwane realistyczne dźwięki ciągników siodłowych oraz otwierane okna.

Dużo osób zagrywające się w symulatory od zespołu SCS Software narzekało na słabo odwzorowane efekty dźwiękowe wewnątrz, jak i zewnątrz ciężarówki - twórcy najwidoczniej wysłuchali kolejnych próśb graczy i już niebawem udostępnią bezpłatną aktualizację, w której przygotowano nowe zestawy audio.

Kolejną ogromną zmianą są elektryczne szyby, które także zostaną wprowadzone wraz w najnowszej aktualizacji. Będziemy mogli korzystać z przycisków, które odpowiadają za otwieranie szyb. Jeśli otworzymy szyby, dźwięk wydawany przez otoczenie będzie brzmiał inaczej, aniżeli gdybyśmy byli całkowicie zamknięci - twórcy dążą do coraz większego realizmu w swoich produkcjach.

Jeśli chcecie przetestować nową aktualizację, możecie wziąć udział w testach beta - wystarczy wejść na Steama, wybrać American Truck Simulator 2 w bibliotece prawym przyciskiem myszy, następnie kliknąć w właściwości i zaznaczyć wersję gry 1.37 public beta. Trzeba zaznaczyć, że jest to wersja beta, więc mogą tutaj wystąpić krytyczne błędy.

Źródło: pcgamer.com

Tagi: American Truck Simulator IMGN.PRO SCS Software