Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.02.2020 14:10
Dolina Bogów
441V

Dolina Bogów na zwiastunie. Film Lecha Majewskiego, w którym zobaczymy Malkovicha i Hartnetta

Już w marcu zobaczymy w kinach film Lecha Majewskiego, w którym jedną z głównych ról gra John Malkovich. Obraz dorobił się już zwiastuna.

"Dolina Bogów" doczekała się oficjalnego teasera, który możecie sprawdzić poniżej. Film zobaczymy w kinach 27 marca 2020 r.

"Dolina Bogów" to najnowszy projekt reżysera Lecha Majewskiego, autora takich produkcji jak "Wojaczek", "Angelus" i "Ogród rozkoszy ziemskich". W filmie w kluczową postać wciela się słynny aktor John Malkovich, którego ostatnio mogliśmy oglądać w świetnym serialu "Nowy papież" w HBO. W produkcji zobaczymy też Josha Hartnetta.

Poniżej oficjalny opis fabuły z "Doliny Bogów":

W tytułowej Dolinie Bogów krzyżują się trzy wątki narracyjne, które prowokują widza do własnych interpretacji. Pierwszy to archaiczna legenda Indian Navajo o bogach zamkniętych w skałach doliny Valley of the Gods pełna bogatej symboliki i archetypów. Drugi to historia najbogatszego człowieka globu, tajemniczego Wesa Taurosa (John Malkovich), który dotknięty osobistą tragedią, ukrywa się przed światem. Trzeci wątek jest historią narratora, Johna Ecasa (Josh Hartnett), pisarza, który zmaga się z traumatycznym rozstaniem z żoną i twórczym kryzysem. W tym czasie firma Taurosa eksploatująca rudę uranu przejmuje Dolinę Bogów, gdzie planuje drążyć tunele w świętej ziemi. Spokój przodków Navajo zostaje zburzony a skały rodzą mściciela. Widz pozostaje z pytaniami: Jak daleko można posunąć się dla miłości? Jakie tajemnice skrywa mityczna ziemia Navajo?

Premiera w polskich kinach odbędzie się 27 marca 2020 r.

Tagi: film kino polska