Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 17:03
GWG marzec 2020
2529V

GWG marzec. Microsoft zaprezentował gry na Xbox One i Xbox 360

Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold na marzec. W GWG pojawią się cztery produkcje przygotowane z myślą o Xboksie One i Xboksie 360. Poznajcie szczegółową listę ujawnioną przez amerykańską korporację.

GWG marzec 2020

  • Batman: The Enemy Within – The Complete Season (Espisodes 1-5) – gra dostępna pomiędzy 1 marca – 31 marca na konsoli Xbox One
  • Shantae: Half-Genie Hero – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 15 kwietnia na konsoli Xbox One
  • Castlevania: Lords of Shadow 2 – gra dostępna pomiędzy 1 marca - 15 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • Sonic Generations – gra dostępna pomiędzy 16 marca – 31 marca na konsoli Xbox One i Xbox 360

Microsoft zaprezentował właśnie produkcje zmierzające do Games with Gold – jak zawsze macie jeszcze ostatnie dni, by złapać ofertę z lutego. Nowe tytuły powinny wpaść w niedzielę, ale od czasu do czasu, gdy pierwszy dzień miesiąca przypada w weekend, to korporacja już na początek wolnego oferuje nowe gry – tym razem możemy być świadkami podobnej sytuacji.

Na liście na pewno warto wyróżnić Castlevania: Lords of Shadow 2, który w swoim czasie zebrał bardzo dobre oceny w wersji na Xboksa 360 (83%). Wielu graczy pewnie zainteresuje się także Batman: The Enemy Within – choć nie jest to najlepsza gra z Batmenem w roli głównej, to jednak w swoim czasie opowieści Telltale Games cieszyły się dużą popularnością.

Sprawdźcie informacje związane z Microsoftem:

Źródło: Microsoft

Tagi: Games with Gold gwg Microsoft