Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.02.2020 12:09
Ghost Recon
714V

Ghost Recon Breakpoint. Dłużej poczekamy na Immersive Mode, który ulepszy rozgrywkę

Ghost Recon: Breakpoint miało już pod koniec lutego otrzymać zważną aktualizacę, wprowadzającą nowy tryb zabawy. Niestety musimy na te nowości jeszcze trochę poczekać.

Okazuje się, że autorzy Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint potrzebują więcej czasu na dopracowanie nadciągającej aktualizacji, która wprowadzi Immersive Mode, czyli bardziej realistyczny i trudniejszy tryb rozgrywki. Szczegóły na temat zmian gameplayowych w tym module nie zostały jeszcze przedstawione.

Aktualizacja zostanie opublikowana dopiero wiosną 2020 roku. Praca deweloperów przeciąga się ze względu na skomplikowanie aktualizacji.

"Chcemy dzięki nowemu, immersyjnemu trybowi wprowadzić nową jakość do gry. Tryb Immersyjny budowany jest na bazie waszych obserwacji i krytyki. Cały czas jesteśmy w trakcie tworzenia doświadczenia, które zmieni sposób, w jaki gracie w Ghost Recon: Breakpoint" - czytamy w komunikacie Ubisoftu.

Więcej szczegółów na temat szykowanego trybu poznamy 5 marca 2020 r. Ubisoft zapowiedział już, że równolegle z rzeczonym modułem otrzymamy klasę Inżyniera i pewnie również Epizod 2. Pozostaje uzbroić się w trochę więcej cierpliwości.

Warto sprawdzić:

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft