Mission: Impossible 7 może nie zadebiutować w terminie. Prace na planie przełożone przez koronawirus

Filmy/seriale
718V
Mission: Impossible 7 może nie zadebiutować w terminie. Prace na planie przełożone przez koronawirus
Iza Łęcka | 25.02.2020, 08:13

Szalejący koronawirus z Wuhan krzyżuje plany twórcom „Mission: Impossible 7”. Aktorzy nie trafią w najbliższych dniach do Włoch – Paramount Pictures oficjalnie przełożyło trzytygodniowe prace w Wenecji.

Koronawirus z Wuhan wpływa na nie tylko na chińskie fabryki produkujące sprzęt. Obecnie również Włochy mierzą się z epidemią i kolejnymi zachorowaniami, a władze Wenecji starają się zmniejszyć potencjalne niebezpieczeństwo poprzez zapobieganie niepotrzebnym zgromadzeniom publicznym.

Paramount Pictures wydaje się doskonale rozumieć powagę sytuacji. Wytwórnia opóźniła trzytygodniowe prace na planie „Mission: Impossible 7”, które miały właśnie rozpocząć się w Wenecji. Jak na razie wstrzymany został pierwszy etap prac na planie, jednak aktualnie mówi się o „śledzeniu sytuacji” jednocześnie współpracując ze służbami zdrowia i władzami.

„Mission: Impossible 7” i „Mission: Impossible 8” mają powstawać jednocześnie, ponieważ siódma część Mission Impossible trafi do kin 23 lipca 2021 roku, a kontynuacja będzie dostępna od 5 sierpnia 2022 roku. Za obie historie odpowiada Christopher McQuarrie, który wcześniej wyreżyserował „Mission: Impossible - Rogue Nation” (2015) oraz „Mission: Impossible - Fallout” (2018).

Paramount Pictures nie komentuje doniesień dotyczących możliwego opóźnienia premiery „Mission: Impossible 7”, jednak przy tak napiętym grafiku prac jasne wydaje się, że wszelkie poślizgi mogą być znaczącym problemem. Twórcy obecnie muszą szukać nowych miejsc do zdjęć lub czekać na rozwój sytuacji w Wenecji.

Na naszym serwisie również przeczytacie:

Źródło: https://variety.com/2020/film/news/mission-impossible-7-production-italy-delayed-coronavirus-1203513612/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper