Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 22:00
Maneater atakuje
1146V

Maneater na nowej rozgrywce. Rekin ludojad przedstawia fabułę i walczy z aligatorem

Blindside Interactive szykuje graczy na przygodę żarłocznego rekina. Najnowsze materiały pokazują zróżnicowane atrakcje, które zostaną udostępnione już w maju. Sprawdźcie nowy gameplay z Maneater.

Od czasu do czasu warto sięgnąć po nietypowe produkcje i taką bez wątpienia jest Maneater. Twórcy z Blindside Interactive pozwolą graczom wcielić się w żarłocznego rekina ludojada i wrzucą bohatera na kilka otwartych map, gdzie na zainteresowanych śmiałków będzie czekać pełnoprawna fabuła oraz seria zróżnicowanych wyzwań.

Najnowsze fragmenty rozgrywki z Maneater potwierdzają, że nie będzie to najmocniejsza gra 2020 roku, jednak trzeba przyznać jedno – studio wpadło na ciekawy pomysł. Na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy z przyjemnością zmierzą się z dużym aligatorem lub zapoznają się z fabułą stworzoną przez Blindside Interactive.

Jeśli macie ochotę na tego fabularnego RPG-a akcji (tak tytuł zapowiadają deweloperzy), to pamiętajcie, że pozycja będzie dostępna z lokalizacją – klienci mogą liczyć na polskie napisy, które pozwolą Wam lepiej zrozumieć fabularne zawiłości.

Sprawdźcie kolejne informacje o Maneater:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blindside Interactive Deep Silver Maneater