Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2019 16:02
Maneater otrzyma polską lokalizację. Tytuł trafi także na konsole
396V

Maneater otrzyma polską lokalizację. Tytuł trafi także na konsole

Żarłoczny rekin nie wyląduje wyłącznie po angielskiej stronie rynku PC. Koch Media Poland potwierdziło przygotowanie konsolowego wydania i tytuł trafi do naszego kraju z lokalizacją. To dobra wiadomość dla fanów nietypowych produkcji.

Maneater to najnowsza produkcja Tripwire Interactive i podczas The Game Awards dowiedzieliśmy się, że gra zadebiutuje 22 maja 2020 roku. Dzisiaj możemy potwierdzić, że w tym dniu z produkcją zapoznają się gracze na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych, a jeszcze w 2020 roku odbędzie się debiut na Nintendo Switchu.

Tytuł jest określony jako „fabularny RPG akcji”, w którym gracze wcielą się w małego żarłacza tępogłowego. Następnie będziemy wykonywać szereg misji i zajmiemy się odwiedzeniem różnych miejscówek.

John Gibson, prezes i współwłaściciel Tripwire Interactive, nie ukrywa zadowolenia z zainteresowania grą:

„Zainteresowanie i ekscytacja fanów grą Maneater w dalszym ciągu nas zaskakuje. Dziś wreszcie możemy ogłosić, że nasz ShARkPG pojawi się na wszystkich dużych platformach, a Koch Media pomoże mu dopłynąć do graczy na całym świecie!”

Maneater będzie dostępne w Polsce w pudełku. Edycja Day One zapewni dodatek z ewolucją żarłacza tygrysiego, nazywanego często „śmietnikiem oceanu". Skórka pozwoli na trawienie praktycznie wszystkiego, na co natrafimy podczas opowieści.

Tytuł będzie dostępny w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Maneater skórka

W nocy odbyło się The Game Awards, na którym zobaczyliśmy kilka dużych zapowiedzi. Przegapiłeś show? Zapraszamy:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: koch media koch media poland lokalizacja maneater