Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 19:21
Maneater rekin
2353V

Maneater wygląda zabawnie. Gameplay pokazuje żarłocznego rekina

W naszej branży często pojawiają się produkcje przygotowane dla bardzo wąskiego grona odbiorców, które mają trafić w gust wybrańców. Właśnie takim tytułem jest Maneater, ponieważ gra nie zachwyci oprawą, rozgrywką, czy też fabułą, ale sama koncepcja może sprawić, że twórcy zaliczą sukces. Zobaczcie rozgrywkę z żarłocznego rekina.

Maneater od początku prezentuje bardzo ciekawą koncepcję. Twórcy przygotowali RPG-a akcji, którego wydarzenia zostały osadzone w otwartym świecie, a głównym bohaterem opowieści został rekin ludojad. Gracze otrzymają szansę wcielenia się w żarłoczną postać i najnowszy gameplay dobrze prezentuje założenia gry.

Protagonista Maneater trafił do zaśmieconej wody Gulf Coast i musi przetrwać w tym niebezpiecznym środowisku. Jak żyć? Trzeba jeść i właśnie na tym w głównej mierze polega tytuł, który pozwala eliminować mniejsze rybki lub po prostu walczyć z ludźmi.

Trudno przy tym nie odnieść wrażenia, że Blindside Interactive ma plan na produkcję i twórcy małymi krokami rozwijają świat, który w przyszłym roku ma pochłonąć pierwszych śmiałków.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blindside Interactive gameplay Maneater