Iza Łęcka Iza Łęcka 20.02.2020 09:45
Sony Xperia L4
1112V

Sony Xperia L4 oficjalnie. Smartfon z wyświetlaczem o proporcjach 21:9

Sony na MWC 2020 planowało zaprezentować kolejny smartfon - najwidoczniej na liście nowości znajdowała się Xperia L4. Urządzenie zostało potwierdzone przez zwiastun, który ujawnił najważniejsze możliwości sprzętu.

Sony najpewniej na MWC 2020 chciało przedstawić Xperię L4, ale ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa szereg korporacji zdecydowało się zrezygnować z przyjazdu na imprezę, a następnie całe targi zostały odwołane. Zamiast dużej konferencji – mamy zwiastun na YouTube.

Sony Xperia L4 zaoferuje 6,2-calowy wyświetlacz LCD o proporcjach 21:9 (HD+) – producent ponownie stawia na kinowe doświadczenie, które znamy już z Xpierii 1. Ten wybór na pewno przypadnie do gustu użytkownikom korzystającym jednocześnie z dwóch aplikacji.

Smartfon zaoferuje potrójną kamerę (13 Mpix z autofokusem, ultraszeroki 5 Mpix, czujnik głębi 2 Mpix), a selfie wykonamy za pomocą 8 Mpix z autofokusem. Firma korzysta z układu z MediaTek Helio P22 z 3GB pamięci RAM, a dane zapiszemy na 64GB. Nie zrezygnowano z wejścia audio 3,5mm, a akumulator to 3580 mAh z szybkim ładowaniem.

Sony Xperia L4 trafi na rynek wiosną, choć jak dotąd nie została przedstawiona ostateczna cena. Zamiast tego możemy mieć pewność, że klienci otrzymają możliwość wybrania danej wersji kolorystycznej: czarnej lub niebieskiej.

Sprawdźcie szczegóły dotyczące innych smartfonów:

Źródło: https://www.gsmarena.com/embargo_sony_xperia_l4_has_a_219_display_triple_camera_and_larger_battery-news-41610.php

Tagi: sony sony xperia sony xperia l4 xperia