Iza Łęcka Iza Łęcka 20.02.2020 07:00
Death Stranding Hideo Kojima
2097V

Death Stranding otrzyma DLC? Hideo Kojima opublikował tajemniczy zwiastun

Death Stranding może zostać rozbudowane. Hideo Kojima właśnie opublikował materiał wideo, który zapowiada kolejną zawartość do cenionej na całym świecie gry. Twórca jak zawsze nie mówi nam wszystkiego.

Death Stranding w ubiegłym roku rozgrzało posiadaczy PS4, którzy spędzali godziny na rozbudowanej historii Sama Bridgesa. Wydaje się jednak niezwykle możliwe, że Hideo Kojima będzie chciał kontynuować swoją opowieść . Japończyk właśnie opublikował zwiastun, który przypomina materiały promocyjne z filmu „1917” - chociaż aktualnie nie zdradzane są żadne szczegóły, wiele wskazuje, że czegoś nowego możemy się spodziewać w 2020 roku.

Już za kilka miesięcy ma odbyć się premiera Death Stranding na komputerach osobistych, może więc Kojima opracowuje właśnie dodatek, który będzie miał zachęcić kolejnych graczy do zapoznania się z zakręconą historią? Znając jednak tego twórcę, wspomniana zajawka może być wyłącznie żartem bądź pokazem fascynacji nad efektami pracy Sama Mendesa.

W ubiegłym roku Kojima Productions potwierdziło nawiązanie współpracy z 505 Games, na mocy której Death Stranding zostanie opublikowany na PC. Dotychczas nie otrzymaliśmy jeszcze ostatecznej daty premiery oraz nie zobaczyliśmy materiałów z nowej wersji.

Inne wiadomości o Death Stranding:

Źródło: Hideo Kojima

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment