Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 16:14
Pillars of Eternity 2: Deadfire EK
1049V

Gry w pudełkach trafiły do promocji. Pillars of Eternity 2 Deadfire Edycja Kolekcjonerska z rabatem 220 zł

Gracze mogą ponownie sięgnąć po kilka ciekawych produkcji, które trafiły do nowych promocji. Najciekawszą opcją okazuje się Pillars of Eternity II Deadfire Edycja Kolekcjonerska – tytuł można nabyć z rabatem sięgającym aż 220 zł.

Od czasu do czasu mamy okazję zapowiedzieć na portalu promocje na edycje kolekcjonerskie, ale pierwszy raz tak szybko pojawiła się oferta na specjalny zestaw dużej produkcji na PS4. Dzisiaj możecie zgarnąć Pillars of Eternity II Deadfire Edycja Kolekcjonerska za zaledwie 299 zł – tytuł trafił na rynek pod koniec stycznia i pakiet był dostępny za 519 zł.

Kolekcjonerka Pillars of Eternity 2 jest interesująca głównie z powodu figurki, która może ozdobić pomieszczenia wiernych fanów gier Obsidian Entertainment, ale trzeba przyznać że nie jest to najbardziej rozbudowany zestaw.

W promocji znajdziecie jeszcze kilka ciekawych tytułów, jednak bez większych szaleństw – na pewno warto sięgnąć po Age of Wonders: Planetfall, ponieważ gra zapewni sporo frajdy i będzie dobrym wyborem dla entuzjastów strategii 4X.

Gry w promocji (kod: TLUSTO)

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-w-oleole-19-02-m-in-edycja-kolekcjonerska-pillars-of-eternity-ii-deadfire-na-ps4-za-299-zl/

Tagi: Obsidian Entertainment Pillars of Eternity 2: Deadfire versus evil