Iza Łęcka Iza Łęcka 19.02.2020 11:17
Wiedźmin 3 Dziki Gon Geralt
1100V

Wiedźmin 3: Dziki Gon nie otrzyma funkcji cross-save na PS4 i Xbox One

Nie możemy liczyć na wdrożenie oczekiwanej i ważnej funkcji przerzucania stanów rozgrywki w Wiedźminie 3: Dziki Gon. Opcja jest dostępna na Nintendo Switchu, jednak CD Projekt RED nie planuje udostępnić funkcji na kolejnej platformie. Dodatkowo możecie sprawdzić jeszcze jedno porównanie.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał wczoraj wyczekiwaną od dawna aktualizację, która nie tylko oferuje nowe opcje dostosowania oprawy, ale przede wszystkim pozwala graczom przerzucić stan rozgrywki z PC (Steam i GOG) na Nintendo Switcha.

Wielu graczy może teraz kontynuować zabawę rozpoczynając misje na komputerze, by następnie zakończyć je na konsoli Nintendo – świadkami identycznej funkcjonalności jesteśmy w przypadku Divinity: Original Sin 2, które również pozwala przerzucać save'y pomiędzy dwoma platformami.

Niestety, nie możemy liczyć, że podobna funkcja pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One – rzecznik CD Projekt RED podkreślił, że opcja została stworzona specjalnie dla Nintendo Switcha:

„Ta opcja jest czymś co zaprojektowaliśmy specjalnie dla Switcha, razem z Saber Interactive - zespołem, który ściśle współpracował z nami przy porcie na Nintendo Switcha. Nie ma żadnych planów dotyczących podobnej funkcjonalności w innych wersjach Wiedźmina 3.”

Jeżeli tylko macie ochotę, sprawdźcie jeszcze jedno porównanie, na którym zaprezentowano Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji na Nintendo Switcha z najnowszą aktualizacją oraz edycję z PlayStation 4 Pro.

Na naszym serwisie przeczytacie również inne wiadomości o Wiedźminie:

Źródło: https://www.usgamer.net/articles/cd-projekt-red-says-no-plans-to-bring-cross-save-to-other-versions-of-the-witcher-3

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED cross-save Wiedźmin 3: Dziki Gon