Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.02.2020 16:02
Amazon Polska
1886V

Amazon ma wejść w tym roku na polski rynek. Rozmowy z Pocztą Polską na ostatnim etapie

Amazon, jeden z największych sprzedawców m.in. w segmencie software'u i konsol na świecie, ma wejść jeszcze w tym roku na polski rynek ze swoją pełną ofertą.

Amazon już działa na terenie Polski w kontekście logistyczno-zaopatrzeniowym, ale nie prowadzi jeszcze pełnej sprzedaży w naszym kraju . To ma się zmienić  już w najbliższych miesiącach.

Amazon prowadzi rozmowy z Pocztą Polską

Gigant handlu internetowego ma według Gazety Wyborczej szykować się do uruchomienia polskiej wersji swojej platformy sprzedaży. Amazon prowadzi już bardzo zaawansowane rozmowy z Pocztą Polską, która jest zainteresowana ścisłą współpracą z rzeczoną korporacją. 

Ostateczne rozmowy z Pocztą Polską mają się odbyć już w kwietniu - podaje "Wyborcza". Amazon już teraz dysponuje rozległym zapleczem logistycznym w naszym kraju - firma oprócz istniejących już wielkich magazynów buduje aktualnie kolejne centrum logistyczne w Gliwicach, posiadające powierzchnię ponad 210 tys. metrów kwadratowych.

Przy okazji przypominam, że prawdopodobnie Amazon ujawni niedługo swoją streamingową ofertę dotyczącą gier, która będzie konkurować ze Stadią i PS Now.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://biznes.radiozet.pl/News/Amazon-wchodzi-do-Polski.-Od-kiedy-bedzie-mozna-zrobic-zakupy

Tagi: amazon poczta polska polska sklep