Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2020 19:38
Yakuza Xobx Game Pass
2528V

Xbox Game Pass wkrótce otrzyma nowe gry. Yakuza nadciąga?

Microsoft opublikował pierwszy teaser nowych gier zmierzających do Xbox Game Pass. Gracze chętnie biorą udział w zabawie i próbują odgadnąć, jakie produkcje trafią do usługi. Nie bez powodu wielu klientów czeka na Yakuzę.

Xbox Game Pass zostało w lutym rozbudowane o kilka ciekawych gier, ale to nie koniec przyjemności dla klientów usługi. Microsoft od dawna oferuje pozycje w dwóch rzutach – pierwszy prezentuje tytuły na początek miesiąca, a drugi przedstawia produkcje na kolejne dni.

Amerykańska korporacja już wkrótce powinna ujawnić nowości i przynajmniej jeden zadebiutuje w przyszłym tygodniu – najnowsza zajawka jest tym razem dość konkretna. Brakuje oczywiście nazw, jednak zwróćcie uwagę na liczne „Y” pisane dużą czcionką. Gracze oczekują nadejścia serii Yakuza.

Microsoft w listopadzie potwierdził, że Yakuza 0, Yakuza Kiwami 1 i Yakuza Kiwami 2 zadebiutują na Xboksie One na początku 2020 roku. Wszystkie historie będą dostępne od premiery w Xbox Game Pass.

Może to być oczywiście tylko przypadek, a Microsoft zapewni inną grę zaczynającą się na literę „Y”, ale musicie przyznać – Yakuza tutaj bardzo pasuje.

Sprawdźcie ciekawe informacje związane z marką Xbox:

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft teaser xbox xbox game pass xbox one zajawka