Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 12:45
Shenmue III kolejne DLC
487V

Shenmue III. Nowe, fabularne DLC zadebiutuje już za kilka dni

Już na dniach pojawi się drugie rozszerzenie do trzeciej części przygód Ryo Hazukiego. Prawdopodobnie dostarczy ono zupełnie nowe zadania oraz garść pobocznych aktywności. 

Shenmue III zadebiutował w zeszłym roku, po wielu latach posuchy od drugiej odsłony. Fani ze zniecierpliwieniem wyczekiwali, jak zakończy się przygoda i jak dobrą grą okaże się nadchodząca część. Z perspektywy czasu wiemy, że przyjęcie było raczej mieszane. 

Nie wpływa to jednak w żadnym stopniu na rozwój gry. Zgodnie z zapowiedziami, gra jest stale wspierana, a fani wreszcie otrzymali datę premiery kolejnego rozszerzenia do gry. "Story Quest DLC" pojawi się już 18 lutego bieżącego roku i przyniesie powrót Zhanga Shugina, który wciągnie Ryo w zupełnie nowe kłopoty. 

Na ten moment nie wiemy, co zostanie zawarte w nadchodzącym dodatku, ale najpewniej będą to nowe zadania i kilka aktywności pobocznych. Warto wspomnieć, że jest to już drugie DLC do gry. Pierwsze "Battle Rally" debiutowało kilka tygodniu temu. 

Grę możecie zakupić na PlayStation 4 oraz PC, a jeśli zdążyliście znudzić się grą, to nowe rozszerzenie może okazać się dobrym powodem, aby na nowo wejść do niezwykłego, japońskiego świata. 

Więcej o tej serii przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://gamingbolt.com/shenmue-3-story-quest-dlc-releases-february-18th

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net