Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.02.2020 11:20
Bleeding Edge beta testy
655V

Bleeding Edge. Ruszyły pierwsze testy dla wszystkich chętnych graczy

Wczoraj ruszyły wreszcie testy do najnowszego projektu od Ninja Theory, nad którym studio pracuje od lat. Jeśli wciąż zastanawiacie się nad zakupem gry, warto ją sprawdzić. 

Bleeding Edge to nieco kontrowersyjny projekt od Ninja Theory, który wydany będzie za kilka tygodni z ramienia Microsoftu. Gra ma skupiać się głównie na pojedynkach sieciowych i zaprojektowana została w mocno "kreskówkowym" stylu. Fani podchodzą doń raczej sceptycznie. 

Najlepiej sprawdzić jednak wszystko na własnej skórze. I właśnie nadarza się ku temu świetna okazja, albowiem od wczoraj, aż do poniedziałku, w grze trwają testy beta. Jest to pierwsza szansa, aby wypróbować to, co przygotowali dla nas twórcy Hellblade: Senua's Sacrifice.

Kolejne testy zostały już zapowiedziane na 13 marca, więc twórcy będą mieli prawie miesiąc na poprawę znalezionych przez graczy błędów. Co więcej, ma się pojawić także trzeci termin, ale ten nie jest na ten moment znany- spekuluje się jednak, iż będzie to miało miejsce w weekend przed premierą gry

Rozgrywkę mogą sprawdzać od wczoraj wszyscy ci, którzy zamówili grę w przedsprzedaży (klucz do zamkniętych testów przyjdzie na maila), a także osoby, które brały udział w alfa testach. Jeśli nie należysz do żadnej z tych grup, to wciąż jest jedna furtka- wystarczy posiadać aktywną subskrypcję Xbox Game Pass. W takim wypadku również będziesz mógł dołączyć do testowej zabawy. 

Produkcja zadebiutuje na Xbox One oraz PC już 24 marca tego roku

Bleeding Edge testy

Więcej newsów związanych z tym tytułem przeczytasz poniżej:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/bleeding-edge-beta/

Tagi: Bleeding Edge Microsoft Ninja Theory