Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2020 15:21
Bleeding Edge
527V

Bleeding Edge sprawdzamy już w tym tygodniu. Microsoft przypomina o testach

Twórcy Hellblade: Senua’s Sacrifice jeszcze przed dołączeniem do Microsoftu romansowali z sieciową produkcją zatytułowaną Bleeding Edge. Gra już wkrótce trafi na rynek, ale przed wielką premierą – wszyscy zainteresowani będą mogli sprawdzić w akcji tytuł utalentowanych Brytyjczyków.

Bleeding Edge jest produkcją, nad którą twórcy Hellblade: Senua’s Sacrifice pracowali przed dołączeniem do Microsoftu. Pierwotnie tytuł był typowym przedstawicielem gatunku MOBA, ale deweloperzy zmienili założenia i teraz stawiają na brawler charakteryzujący się dynamicznymi pojedynkami.

Microsoft przypomina o nadciągających testach – w dniach 14-16 lutego Bleeding Edge będą mogli sprawdzać gracze, którzy posiadają aktywny abonament Xbox Game Pass. Na serwerach zalogują się również osoby zamawiające produkcję przed premierą.

Wydarzenie będzie świetną okazją do przekonania się, co tak naprawdę oferuje najnowszy tytuł Ninja Theory – pełna premiera odbędzie się 24 marca. Gra może okazać się dobrą opcją dla fanów sieciowych tytułów, ale oczywiście przed wielkim debiutem warto sprawdzić pozycję.

Microsoft przypomina również, że Bleeding Edge wspiera cross-play i cross-save, więc zainteresowani mogą przeskakiwać pomiędzy urządzeniami podczas rozgrywki.

Więcej newsów związanych z tym tytułem przeczytasz poniżej:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bleeding Edge Microsoft Ninja Theory