Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.02.2020 09:49
Bless Unleashed
612V

Bless Unleashed wreszcie z datą premiery. Rozdzielczość 4K na Xbox One X i efektowny zwiastun gry Bandai Namco

Bless Unleashed ma podbić serca fanów MMORPG-ów i innych sieciowych produkcji. Bandai Namco nie szczędzi nakładów na ten projekt free-to-play. Już niedługo dowiemy się, co z tego wyszło.

Długo czekaliśmy na konkretne wieści dotyczące Bless Unleashed. W końcu Bandai Namco ogłosiło, że produkcja MMO, dystrybuowana w modelu free-to-play (liczyć się trzeba zatem z mikrotransakcjami) trafi do cyfrowej dystrybucji już 12 marca 2020 r.

Bless Unleashed będzie na początku dostępne wyłącznie na Xbox One. Nie wiadomo jeszcze jak długo potrwa ekskluzywny status produkcji - Bandai Namco już zapowiadało, że "po pewnym czasie" gra wskoczy też na inne platformy.

Wiemy natomiast, że gra już na starcie będzie wspierać rozdzielczość 4K i ulepszoną grafikę na Xbox One X. Gracze będą mogli łączyć się w produkcji Bandai Namco w maksymalnie 5-osobowe drużyny w celu pokonania najpotężniejszych wrogów. Poniżej znajdziecie zwiastun Bless Unleashed, w którym możemy podejrzeć obiecująco wyglądający gameplay. Niedługo przekonamy się, czy Bandai Namco stworzyło hit na miarę Final Fantasy XIV czy Black Desert.

Warto sprawdzić:

Tagi: Bandai Namco Bless Unleashed Round 8 Studio