Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.02.2020 18:11
Resident-Evil-Resistance
1737V

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie

Capcom ujawnił nową zawartość do Resident Evil Resistance. Twórcy pozwolą graczom wcielić się w między innymi Ozwella oraz Alex – w obu sytuacjach możemy liczyć na nowe sposoby uprzykrzania życia pozostałym uczestnikom zabawy.

Resident Evil: Resistance to sieciowy tryb przygotowany dla Resident Evil 3, w którym gracze otrzymają asymetryczne doświadczenie. Czwórka graczy zmierzy się z zadaniami, gdy jedna osoba – Mistrz Umysłu – będzie znajdować się za kamerami i za pomocą pułapek musi uprzykrzyć życie wspomnianej drużynie. Twórcy dotychczas pokazywali wyłącznie jednego Masterminda, jednak teraz otrzymaliśmy prezentację dwóch kolejnych postaci.

W Resident Evil Resistance „Mistrzami” będą także: Ozwell E. Spencer i Alex Wesker. Szczególnie interesującą postacią jest Ozwell, ponieważ jest on jednym z założycieli korporacji Umbrella, który w najnowszej odsłonie ma pokazać swój charakter uwalniając kilka przerażających bestii. Gra nie jest połączona z kanonem Resident Evil, więc autorzy mogą w ciekawy sposób bawić się koncepcją. Alex Wesker to również interesująca postać, ponieważ deweloperzy pozwolą jej korzystać z broni biologicznej – gracze otrzymają możliwość między innymi stworzenia ogromnej rośliny, która przysporzy oponentom sporo problemów.

Studio pokazało także dwie nowe miejscówki – trzeba przyznać, że Capcom ma ciekawy pomysł na tryb sieciowy, który choć pewnie nie osiągnie wybitnych wyników, to jednak może sprawić, że niektórzy zdecydują się spędzić z tytułem kilka dodatkowych dni.

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 1

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 2

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 3

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 4

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 5

Resident Evil Resistance przepełnione smaczkami. Ozwell E. Spencer i Alex Wesker jako grywalne postacie 6

Sprawdźcie inne informacje o Resident Evil:

Tagi: Capcom NeoBards Entertainment Resident Evil: Resistance