Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.02.2020 15:35
the last of us
7714V

Fan The Last of Us stworzył niesamowity plakat, który został udostępniony przez studio Naughty Dog

Artysta kryjący się pod pseudonimem Shinobi2u stworzył niesamowity plakat, który został doceniony przez samo studio, pracujące przy TLOU.

Już za niecałe 4 miesiące zadebiutuje jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku, The Last of Us: Part II. Fani IP, chcąc umilić sobie czas oczekiwania na najnowszą grę od studia Naughty Dog, tworzą różne prace nawiązujące do przygód Joela i Ellie. 

Na początku tygodnia do sieci trafił plakat wykonany przez artystę, posługującym się pseudonimem Shinobi2u. Obraz został zatytułowany jako "Cordyceps Dreams" i przedstawia przemianę Joela i Ellie. Mężczyzna skorzystał z materiałów promocyjnych pełnoprawnej kontynuacji, co pozwoliło mu pokazać metamorfozę bohaterów na przestrzeni lat. Oprócz Joela i Ellie, możemy zauważyć również Clickera, jednego z kilku dostępnych rodzajów potworów w TLOU, czy też Sarah, córkę głównego bohatera pierwszej odsłony.

Plakat wygląda ślicznie - co jednak najważniejsze dla autora dzieła - jego praca i wysiłek zostały zauważone przez Naughty Dog, które na swoim oficjalnym Instagramie udostępniły jego plakat.

The Last of Us 2 zapowiada się wyśmienicie - gra ma być brutalna i skupić się również na opowiedzeniu miłości. Nie zabraknie więc nagich, namiętnych scen.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II