Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.02.2020 20:24
Aktualizacja PSN
11723V

Aktualizacja PSN. Sony zaprasza na pierwszą ekskluzywną grę w 2020 roku

Sony opublikowało listę nowości przygotowanych na ten tydzień. Firma zaprasza graczy na pierwszą, ekskluzywną produkcję – zainteresowani zapoznają się z Dreams. Sprawdźcie wszystkie nowości oferowane na PS4.

Po kilku tygodniach wyczekiwania, w końcu na PS4 pojawi się pierwsza, ekskluzywna produkcja. Entuzjaści konsoli Sony zapoznają się z Dreams, które choć nie jest propozycją dla każdego, to przekonaliśmy się już, że „edytor marzeń” to coś więcej niż zwykły projekt. Gracze podczas bety stworzyli wyjątkowe projekty, a możemy mieć pewność, że to dopiero początek prac nad światami wykreowanymi przez posiadaczy PlayStation 4.

W następnych dniach zagramy także w odświeżone Yakuzy – tej serii akurat nie trzeba przedstawiać, ponieważ deweloperzy już wielokrotnie udowodnili, że oferują najwyższą jakość i sympatycy „japońskiego GTA” mogą zacierać rączki.

Interesująco zapowiada się rozbudowany Street Fighter 5, który zadebiutuje z niemal całą zawartością. Capcom wciąż rozwija bijatykę, ale możemy mieć pewność, że to nie koniec prac nad rozbudową całego uniwersum. Świetnie zapowiada się także Darksiders Genesis – jeśli nie mieliście okazji zagrać w produkcję, a lubicie serię, to możecie zacierać rączki.

Gry na PS4

Warto sprawdzić:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/02/10/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-26/

Tagi: aktualizacja aktualizacja psn playstation 4 playstation store ps4 psn Sony